Til toppen

Russound 5B45W, 4,5" utendørs høyttaler i hvit, stk

Produktnummer: 10300315
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Russounds utendørs-høyttalere er perfekte for terrasser, bassenger, verandaer, dekk og bakgårder. De kombinerer premium akustiske materialer med avanserte drivere som leverer eksepsjonell ytelse i alle installasjoner.

Bildet er ment som en illustrasjon. Høyttaler selges som stk.

OutBack-høyttalerne leverer rik, full lyd i ekstrem miljøer

En viktig fordel med å bruke disse høyttalerne er den effektive designen, som betyr at det trengs mindre forsterkerkraft - mindre kraft betyr ikke stille!
Høyttaleren har to installasjonsalternativer: en frittstående base og en brakettmontering. Basen festes til en ende av høyttaleren og gir en stabil vertikal plassering for hylle eller bord. Brakettmonteringen er kompatibel med flate overflater og hjørner, og braketten kan ta imot U-bolter for å feste høyttaleren til en stolpe. Når braketten er installert, glir høyttaleren inn i spor på braketten slik at du ikke trenger å holde høyttaleren på plass mens du fester den. Braketten og høyttaleren har kuleringer for sikker justering til ønsket vinkel.
Designet og bygget for å tåle strabasene i utendørsmiljøer, 5-seriens utendørshøyttalere gi mange år med problemfri drift. De fungerer i et bredt temperaturområde og blir ikke påvirket av ekstreme fuktighetsnivåer. En korrosjonsbestandig aluminiumsgrill og brakett kombinert med høyttalerens robuste miljødesign sikrer holdbarhet i all slags vær. Forseglet kabinett gir større holdbarhet mot miljøets påkjenninger.

OutBack-høyttalerne MK2 er designet for å levere rik, full lyd i ekstrem miljøer,

Spesifikasjoner

Description: 

2-way Outdoor Loudspeaker Pair

Woofer:

4" (100 mm) IMPP cone

Tweeter: 1" (25 mm) Teteron™
Mounting Options: Bookshelf foot, pole, flat or corner surface
Dimensions:   (24.13 x 15.87 x 15.87 cm)
Terminals: 12 gauge spring terminal
Grille:  Aluminum
Bracket: Aluminum
Bookshelf foot:   Yes
Recommended Power: 

10 - 100 watts RMS

Sensitivity:  

88 dB SPL (2.83V @ 1m)

Frequency Response:

80 Hz - 20 kHz ± 3 dB

Nominal Impedance: 8 ohm
Unit Weight:

(1.8 kg)

Ethereal 14-2C-DB, høyttalerkabel (utendørs), 2 leder - 2 x 2,5mm2 (14 gauge)

Ethereal 2 leder - 2 x 2,5mm2 (14 gauge) utendørs høyttalerkabel.
vm-14-2c-db

Ethereal 16-4C-BW, høyttalerkabel (hvit), 4 leder - 4 x 1,5mm2 (16 gauge)

Ethereal 16-4C-BW, høyttalerkabel (hvit), 4 leder - 4 x 1,5mm2 (16 gauge)
vm-16-4C-BW

Russound 5B55, 5,25" utendørs høyttaler i sort, stk

Russounds utendørs-høyttalere er perfekte for terrasser, bassenger, verandaer, dekk og bakgårder. De kombinerer premium akustiske materialer med avanserte drivere som leverer eksepsjonell ytelse i alle installasjoner.

Bildet er ment som en illustrasjon. Høyttaler selges som stk.
10300318

Sonance Mariner 54, utendørshøyttaler i hvit, stk

Small Mariners - Prisvinnende utendørshøyttalere med flere værbestandige teknologier.
10340494

Sonance OMNI-6T, utendørshøyttaler, stk

Sonance OMNI-6T er en rundstråle utendørs høyttaler som gir full 360-graders lyddekning.
10340066

Sonos Outdoor by Sonance i hvit, par

Få fyldig, detaljert lyd i hagen eller på terrassen din hele året rundt med dette paret med passive høyttalere.
10341702
Tilbud

Parasound NewClassic 200 Integ., integrert forsterker

Parasound NewClassic 200 er en integrert forsterker med innebygd DAC. Forsterkeren tilbyr enestående lydkvalitet og utmerkede tilkoblings muligheter.  I hjertet av 200 Integrated er en klasse D forsterker på 2×110 Watt i 8 Ohm.
10303317
Tilbud

Parasound Zamp v.3, 2 x kanals effektforsterker

Parasound Zamp v.3 er en klasse AB forsterker med ekstrem driftsikkerhet, utrolig lydkvalitet og nok med effekt, alt i et lite kabinett.
100743

Parasound  Zcustom Zpre3, forforsterker

Parasound har med Zpre3 utviklet et usedvanlig nyttig verktøy for installatører mens den fremdeles er et like godt tilbud til de audiofile pga av sin lydkvalitet. Flere skribenter har omtalt forgjengeren Zpre2 som et knallkjøp!
10302136

Sonos AMP, musikkanlegg med streaming

Sonos Amp gjør at du kan koble til CD-spiller, platespiller og kildene du har i ditt gamle stereoppsett for å få dette inn i Sonos sin lydverden.
10361665